Power Bank Fiyatları

Power bank hakkında fiyat bilgisi almak için web sayfamızdaki tüm ürünleri inceleyebilir ve bütçenize en uygun power bank'ı temin edebilirsiniz. Power bank fiyatları için bizi aramanızda yeterli olacaktır. Power bank en uygun fiyatlarla powerbank.gen.tr'de!

Power bank fiyatları hakkında bilgi sahibi olacağınız gibi power bank siparişi de verebilirsiniz.

Power bank fiyatı sizlerin bütçesine en uygun gelecek şekilde tasarlanmıştır. Alacağınız power bank'ın fiyatı ürünün kasasının yapısına (metal, pvc vb.) içerisinde bulunan bataryanın güç kapasitesine, çıkış gücüne (amper değeri) power bank içerisinde bulunan bataryanın tipine (Lityum Polimer, Li-ion gibi.) göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fakat fiyat konusunda asıl bağlayıcı olan etken alacağınız power bank'ın içerisinde bulunan güç kapasitesidir. Güç kapasitesine göre cihazınızı daha uzun süre şarj edebileceğiniz veya gün içerisinde birçok kez cep Ftelefonunuzu full olarak doldurabileceğiniz bir ürün arıyorsanız mutlaka yüksek kapasiteli bir power bank almanız gerekecektir.

Power bank taşınabilir şarj cihazlarının fiyatları sadece içerisindeki güç kapasitesi mAh değerine göre değişmemektedir, fiyatı etkileyen faktörlerden önemli olan bir diğeri ise cihazının kasa kalitesi ve içerisinde bulunan bataryanın kalitesidir. İstediğiniz bütün power bank fiyatı'nı sitemizde bulabilir, sipariş verebilir kapıda nakit veya kredi kartı ile online ödeme yaparak satın alabilirsiniz.

Fiyat konusunda belirleyici diğer bir özellik ise cihazda bulunan USB çıkışlarının sayısıdır. Bir power bank'ın kapasitesi 10.000 mAh ve üzeri ise genellikle üzerinde 1 adet USB çıkışı yerine 2 adet USB çıkışı bulunur, bu sayede tek seferde aynı anda iki telefonu birden hızlıca şarj edebilecek ve gün içinde kolaylıkla şarj sorununuzu bitirebileceksiniz.

Power bank taşınabilir şarj cihazları her bütçeye uygun olarak sitemizde satışa sunulmuşlardır. Tüm power bank'larımız en uygun fiyat garantisi ile satılmaktadır, sitemizde yer alan bir ürünü internette eğer daha uygun fiyatla bulursanız fiyatı aynı seviyeye indiriyoruz!

Power bank konusunda yılların verdiği tecrübe ile uygun fiyatlı satışlarla binlerce mutlu müşteriye sahibiz ve tüm müşterilerimizi  memnun etmek birinci önceliğimizdir. Müşteri memnuniyetini gerek fiyat ile gerekse ilgili ve konuya hakim personel ile sağlamaktayız.

Powerbank akıllı telefon, tablet bilgisayar, fotoğraf makinesi gibi şarj sorunu yaşanan elektronik cihazların şarj problemine büyük bir çözüm olarak üretilen taşınabilir şarj cihazlarının genel ismidir. Powerbank fiyatı ise alınacak ürünün kapasitesi, markası, kalitesi ve içerisinde kullanınlan pilin kalitesine bağlıdır.

Powerbank fiyatı piyasadaki diğer satıcıların aksine powerbank.gen.tr de en uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur. Uygun fiyatlarının yanı sıra satış sonrası destek ve herhangi bir arıza durumunda ilk 1 hafta birebir sıfır ürün ile değişim garantisi ile satılmaktadır.

Markası, modeli ve kapasitesi ne olursa olsun sitemizde yer alan powerbank'lar diğer satıcılardan daha uygundur. Eğer bizim satışa sunduğumuz fiyattan daha uygun bir fiyat gördüyseniz bilin ki ürünün içerisinde kullanılan pil ya orjinal kapasiteye sahip değildir yada kalitesi düşüktür bu nedenle kısa süre sonra bozulmaya yüz tutacaktır. Ayrıca powerbank.gen.tr dışındaki diğer satıcıların büyük bir çoğunluğunda satış sonrası muhattap sorunu yaşayabileceğinizi de unutmayın. 11. yılında İstanbul Toptancılar Çarşısında yer alan ofisimize gelip elden powerbank alımı yapabilirsiniz.