Power Bank Zararlı Mıdır?

Power bank taşınabilir şarj cihazları günümüzde insanların sıkça kullandığı bir cihaz olan cep telefonu vb. elektronik cihazların şarjının çabucak bitmesi üzere tasarlanan taşınabilir cep telefonu şarj cihazı’dır. Power bank’ların genelinde 2.1 A çıkışa sahiptir, bu da bilgisayarlarınızın USB çıkışındaki güç akımının aynısı demektir. Buradan yola çıkarak; cep telefonunuzu bilgisayarınızdan şarj etmeniz halinde herhangi bir problem olmadığını rahatlıkla söyleyebilirsiniz,  bu sebeple power bank cihazlarının hiç birinden cep telefonu veya herhangi bir elektronik cihaza zarar gelmez.

Web sitemizde yer alan ürünlerin neredeyse tamamında üstün devre koruması da ekstradan bulunmaktadır. Power bank şarj cihazları kesinlik cep telefonunuza zarar vermez. Şimdiye kadar binlerce müşterimiz arasından hiç zararlı olduğu hakkında bir geri dönüş yaşanmamıştır.

Cep telefonunuzun bataryasını normal standartlarda şarj eden power bank taşınabilir şarj cihazlarımızı gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz…

Power bank taşınabilir şarj cihazı içerisindeki pil kapasitesine göre cep telefonlarınızı 1-2-3-4-5-6-7 defaya kadar rahatlıkla şarj edebilmektedir. Fakat bu şarjı 2.1A ile aktarmaktadır. Bu yüzden telefonunuza veya telefonunuzun bataryasına herhangi bir zarar vermemektedir.

Power bank şarj cihazı ürünlerimizin tamamı orjinal ürünlerdir, içlerinde sağlam ve dayanıklı batarya bulunan power bank'larımızı sipariş etmek ise gerçekten çok kolay, sadece internet sitemiz üzerinden kolaylaştırılmış sipariş formunu doldurmanız ve sipariş ver butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Sipariş edeceğiniz power bank taşınabilir şarj cihazı'nın kargo ücreti havale ve kredi kartı ödemelerinde tüm Türkiye'ye sadece 3.90 TL'dir.

Sipariş etmek istediğiniz power bank'ı yanlızca internet sitemiz üzerinden değil aynı zamanda sitede yer alan çağrı merkezi numarlarımızı arayarak telefon ile sipariş verebilirsiniz.

Power bank taşınabilir şarj cihazı cep telefonu, tablet bilgisayar, netbook vb. cihazlarınızı rahatlıkla şarj edebileceğiniz sağlam, dayanıklı ve kaliteli bir üründür.

Power bank harici şarj cihazı cep telefonunuzun bataryasına veya herhangi bir zarar vermemektedir.

Cep telefonu, tablet bilgisayar gibi USB’den şarj edilebilen elektronik cihazlarınızı nasıl USB kablosu yardımıyla şarj edebiliyorsanız power bank’ta da aynı mantık bulunmaktadır. Yani adaptörden veya bilgisayarın USB girişinden şarj ederken nasıl herhangi bir zararı yoksa aynı şekilde power bank ile yaptığınız şarjında kesinlikle bir zararı yoktur.

Power bank taşınabilir şarj cihazlarının tamamını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 UNUTMAYIN! POWER BANK TAMAMEN ZARARSIZ BİR TAŞINABİLİR ŞARJ CİHAZIDIR! KESİNLİKLE CEP TELEFONUNUZA VE BATARYANIZA BİR ZARARI YOKTUR!