Power Bank Kullanım Alanları

Power bank taşınabilir şarj cihazları dilediğiniz her an, her yerde yanınızda rahatça taşıyıp istediğiniz yerde kullanabileceğiniz ürünlerdir. Power bank'ları kullananları sayacak olursak:

 • Fotoğrafçılar
 • Sporcular
 • Geziye çıkanlar
 • Yoğun iş temposunda çalışanlar
 • Elektrikten mahrum yere gitmek durumunda olanlar
 • Kamp kuranlar
 • Dışarıda uzun süre dolaşanlar'ı sayabiliriz.

Yukarıda saydığımız kullanıcılar gün içerisinde artık mecburi olarak power bank kullanmaktadırlar, sebebi ise artık bir çok telefonun batarya kapağının açılmaması, dolayısı ile yanlarında yedek batarya taşıyamamalarıdır. Ayrıca yedek batarya kullanılabilse bile cep telefonuna yedek bataryaların zarar verdiği de bilinen bir gerçek.

Power bank taşınabilir şarj cihazı sayesinde gün içerisinde şarjınızın bitmesini önleyebilecek ve gün boyu rahat rahat telefon kullamınnızı yapabileceksiniz.

Power bank kullanım alanlarını sayacak olursak ticari anlamda en büyük kullanım alanı Restorant ve Cafe'lerdir. Müşterilerine oturdukları yerden hareket imkanı sunarak şarj imkanı sağlayan bir cafe olarak müşterilerinin tercih sebebi olan birçok cafe bulunmaktadır, cafer ve restorantlarda kullanıma uygun olarak 36.000 mAh veya 32.000 mAh kapasiteli yüksek enerjili power bank'lar genelde tercih edilmektedir.

Power bank'ların tek kullanım alanı cihaz şarjı ile kalmamaktadır aynı zamanda şirketlerin piyasada prestijlerini arttırmak ve müşterilerinin aklına kazınmak için özel olarak tarafımıza yaptırdıkları promosyonluk power bank'lar da bulunmaktadır. Promosyon powerbank yaptırma aşamaları ise şöyle:

 1. Şirket dilediği ürünü seçer,
 2. Logosunu tarafımıza mail atar,
 3. Ürünün üzerine logo çalışması yapılıp müşteriye onaylatılır.
 4. Baskı dahil fiyat söylenir.
 5. Ödeme alınır ve en geç 3-4 iş günü içerisinde ürün müşteriye teslim edilmiş olur.