Güneş Enerjili Şarj Aleti

Güneş enerjili şarj aleti, üzerinde bulunan solar paneller sayesinde güneşten enerji alır ve bu enerjiyi dilerseniz depolar, dilerseniz telefonunuz takılıysa direk telefonunuza aktararak şarj imkanı sağlar. Cep telefonu dışında fotoğraf makinesi, tablet bilgisayar gibi cihazlarınızı da şarj edebileceğiniz güneş enerjili şarj aleti power bank sitemizde satışa sunuldu...

Power bank olarak nitelendirebileceğimiz güneş enerjili şarj aleti güneşten depoladığınız şarjı yanınızda uzun süre boyunca taşıyabileceğiniz güzel bir alet olarak tasarlanmış ve sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Güneş enerjili olması sebebiyle elektriğe ulaşımınızın olmadığı her noktada cep telefonunuzu ve solar şarj cihazınızı şarj edebilirsiniz. Bu sayede kamp yaparken, elektriğe ulaşamadığınız bir yere giderken yanınızdan ayırmamanız gereken en önemli cihazlardan biri solar power bank'tır.
 
Solar power bank olarak da bilinen bu güneş enerjili şarj cihazlarına ulaşmak için sitemizde yer alan Solar Şarj Cihazları kategorimizi tıklamanız yeterli olacaktır.
Vereceğiniz siparişlerde kapıda ödeme, kredi kartı ve havale ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartına 9 taksit'e kadar taksit imkanınız bulunmaktadır.
 
İnternet üzerinde satışı bulunan diğer solar şarj cihazlarının üzerinde yazan pil kapasitesi bazen ürünün içerisinde çıkmamakta ve alıcıları mağdur edebilmektedir. Ayrıca ürünün solar panelleri de iyi çalışmayabiliyor ve normalde 12 - 13 saatte güneş enerjisi ile dolması gereken power bank bu süreden daha uzun sürede dolarak bekleme sürenizi oldukça arttırabilmekte ve sabrınızı taşırabilmektedir. Tabi ki powerbank.gen.tr üzerinde satışa sunulan ürünler bir sorun olduğu taktirde tarafımızca birebir değişim imkanı sunulmaktadır, örneğin sipariş verdiğiniz solar şarj cihazı'nın solar panelinde bir sorun çıktı, ürünü aldığınız gün bizi arayıp sorunu bildirdiğiniz taktirde en geç 1 hafta içerisinde kusurlu ürün alınır ve yerine yeni ürün değişimi yapılır.