En İyi Power Bank

Power bank şarj cihazları içerisindeki kalite ayrımını yapmak ve size en uygun, en iyi power bank'ı bulmak için aklınızda kendinize göre oluşturmanız gereken bazı kriterler bulunmaktadır. Bu kriterleri:

  • Gün içerisinde telefonla ne kadar konuşuyorum?
  • Telefon benim için ne kadar önemli?
  • Bir günde kaç defa şarjım bitiyor?
  • Yaptığım iş hangi ebatlarda bir power bank taşımaya müsait?
  • Aldığım power bank'ın telefonumu kaç defa şarj etmesi gerekiyor?
  • Telefonum bataryası kaç Mili Amper (mAh)?

sorularını kendinize sorarak rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Eğer kapasitesine göre Power Bank'ın cep telefonunuzu kaç defa şarj edebileceğini bilmiyorsanız daha önce yazmış olduğumuz bir makale olan Hangi Power Bank'ı Almalıyım? makalesini incelemenizi tavsiye ederiz.

En iyi power bank'ı seçmek için kriterlerinizi belirlediniz, şimdi belirlediğiniz kriterlere bütçeme en uygun olan power bank hangisi kriterini son olarak ekleyip ürünleri marka, kalite ve dayanıklılıklarını göz önünde bulundurmak şartıyla fiyatı size en uygun power bank'ı seçmeniz ve siparişini internet sitemiz üzerinden vermeniz yeterli olacaktır.

Örnek verecek olursak, telefonunuzun bataryası 2000 mAh kapasiteye sahip, ve telefonunuzla gün içerisinde oldukça fazla görüşme yapıyorsunuz, telefon hayatınızın vazgeçilmez bir parçası ve önemli işlerinizi yürüttüğünüz bir cihaz. Eğer bu kriterler altında cep telefonuzun şarjı size bir gün boyunca yetmiyorsa bir power bank almanız sizi oldukça rahatlatacaktır. Örneğin cihazınızın şarjı günde 4 defa bitiyorsa 2000 mAh'lık bir bataryaya sahip olduğunuz için 2000 x 4 = 8000 mAh ve üzeri kapasiteye sahip bir power bank almanız sizin için hedefi tam 12'den vurmak olacak. Yaptığınız iş eğer büyük ebatlarda bir power bank kullanmayı kabulleniyorsa ve siz de daha büyük ebatlı power bank kullanabilirim diyorsanız bu kapasiteyi daha da yükseltebilir hatta 2 katına dahi çıkarabilir, böylelikle cihazınızı tek şarjla 2 gün boyunca şarj edebilirsiniz.

Yardımcı olabildiysek ne mutlu bize. Eğer sormak istediğiniz farklı bir konu varsa bizler info @ powerbank.gen.tr mail adresinden mail atarak sorabilirsiniz.