Power Bank Portatif Harici Batarya 2600 mAh

Power bank'lar arasında en yaygın olan, en çok tanınan ve power bank denilince akla ilk gelen ürünlerden biri olan 2600 mah power bank taşınabilir şarj cihazı satışa başladığımız ilk günlerden beri internet sitemizde bulunan ve satışı oldukça yüksek olan ürünlerden biridir. Power bank 2600 mah şarj cihazı kapasitesinin düşük olması sebebiyle cep telefonunuzu bir defa veya 1 defadan az bir şekilde (%60 - %70 civarında.) şarj edebilecektir. Bunun sebebi ise yeni nesil akıllı telefonların batarya kapasitesinin yüksek olmasıdır. Örneğin batarya kapasitesi 3000 mAh olan bir cep telefonunu 2600 mah power bank ile şarj etmeye kalkışırsanız doğal olarak tam olarak dolduramayacaktır ama gününüzü kurtarmak ve cep telefonunuzla bir şekilde idare ederek şarjınızın bitmesini önlemek istiyorsanız bu cihaz tam size göre fakat eğer "benim telefonumu 3-4 defa şarj edebilsin." diyorsanız o zaman size tavsiye edebileceğimiz power banklar 10.000 mah ve üzeri power bank'lar olur ki bu da sizi 2-3 gün boyunca prizin yanına bile yaklaştırmaz.

Power bank 2600 mah fiyatı ise PERAKENDE olarak en uygun fiyatla sadece powerbank.gen.tr'de bulabilirsiniz, şuandaki güncel fiyatımız 11,90 TL'dir toptan fiyatı dahil 10 TL civarında olan 2600 mAh power bank'ı bu fiyattan sipariş etmek için elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz.

Toptan olarak power bank 2600 mah sipariş verebilmek için minimum sipariş miktarı ise "10 ADET!" sadece 10 adet alımınızda 2600 mah power bank şarj cihazını toptan avantajlı, ucuz fiyatıyla alabileceksiniz. Toptan fiyatımız ise doların ısrarlı yükselişine rağmen sabit olarak tutulmuş ve 7,40 TL'den satıştadır bu toptan fiyattan alıp satışını yapabilir veya arkadaşlarınızla anlaşıp 10 adeti tamamladığınızda ucuz bir şekilde power bank sahibi olabilirsiniz.

2600 mAh power bank şarj cihazının üzerine firmaların logolarını baskı olarak yapabiliyoruz ve promosyonluk power bank olarak firmalara kısa süre içerisinde (1-4 gün içerisinde.) teslim edilebilmektedir. Promosyon amaçlı olarak alınabilecek en uygun fiyatlardan biri şüphesiz ki 2600 mah power bank'tır. Hem yaygın olarak tanınan power bank olduğu için hem fiyatı uygun olduğu için firmaların genel tercihi bu power bank'tan yanadır.

Ayrıca fiyatının uygun olması sebebiyle bu power bank çokça tutulmakta ve en çok kullanılan power bank'lar arasında yer almaktadır. Ayrıca internet sitemizde çok satanlar bölümünde yer alan sıralamada da 1. sırada 2600 mah power bank yer almaktadır. 2600 mah güç kapasitesine sahip olmasına rağmen bu kadar çok tercih edilmesinin sebebi de boyutlarının küçük olması ve insanların bu cihazı rahatlıkla yanlarında taşıyabilmesi ve her yere sığabilecek küçlükte olması ayrıca hafif bir ağırlığa sahip olması nedeniyle taşınması insanları zorlamaz. Bu nedenle tavsiye edebileceğimiz en iyi şarj cihazı bu power bank.