Remax 12000 mAh Powerbank

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 0,00TL

  • KDV Hariç: 0,00TL
  
garanti

Remax Power Bank 12.000 mAh

Remax markaya sahip 12.000 mAh güç kapasiteli power bank taşınabilir şarj cihazı stoklarımıza girdi! "Remax" Power bank konusunda oldukça deneyimli markalardan biri olup en güzel power bank ürünlerimiz arasında yer almayı başaran ürün çeşidinden biridir.

Remax power bank taşınabilir şarj cihazı 12000 mah güç kapasitesine sahiptir, bu da oldukça yüksek bir güç kapasitesi olup gün içerisinde uzun süre boyunca ortalama olarak bir akıllı telefonu 2-3 defa şarj edebilmektedir. Bu nedenle yoğun iş temposunda çalışan biriyseniz veya telefon elinizden düşmüyor, etkin bir sosyal medya kullanıcısıysanız siz de bir power bank alarak cep telefonunuzun şarjının çabuk bitmesinden kurtulabilir gün içinde telefonunuzun hiç şarjının bitmemesini sağlayabilirsiniz.

Remax 12.000 mAh power bank'ın üzerinde LED gösterge bulunmaktadır. Bu gösterge sayesinde power bank'ınızın içinde ne kadar şarj kaldığını görebilir ve kullanımını yaparken ona göre adım atabilirsiniz. Remax power bank taşınabilir şarj cihazının üzerinde yer alan LED gösterge'nin üzerinde 4 adet led ışık bulunur. Bu ışıklara göre cihazın içerisinde ne kadar şarj kaldığını öğrendiğinizde kullanım bakımından daha dikkatli davranabilirsiniz.

Ürünün teknik kısmında bulunan ve güvenlik için tasarlanan devre koruması vardır. Bu koruma sayesinde içiniz rahat bir şekilde cihazlarınızı şarj edebileceksiniz.

Ürün Boyutları: 14.2 cm. x 7.5 cm. x 1.36 cm.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler