Powerbank Hızlı Şarj

Powerbank, düşünüldüğünün aksine adeta prizden şarj ediyormuş gibi normal hızla telefonunuzu şarj edebilir.

Yoğun çalışma temposu olan kişiler her zaman fiş bulup telefonlarını, tabletlerini şarj edemiyorlar. Görüşmelerini yarıda kesebiliyor veya şarjları bittiği için ulaşılamaz durumda kalıyorlar.

Satışa sunduğumuz powerbank’ların büyük bir kısmı piyasadaki diğer ürünlerle karşılaştırılmayacak derecede yüksek kaliteye sahip olmasıyla beraber diğer internet siteleri veya piyasadaki diğer ürünler içerisinde aynı fiyat/performans oranı yakalayamama ihtimaliniz oldukça yüksektir. Dilerseniz İSTOÇ 30. ADA NO:83 adresimize gelip ürünleri deneyip, inceleyip alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine 3.90 TL sabit kargo ücreti ile ürün gönderimi yapmaktayız.

Power Bank bu soruna çözüm getirmiş bulunuyor. Çok fazla telefon görüşmesi yapanlar için, bütün işleri telefonla olup aynı zamanda sabit bir yerde çalışmayanlar için süper ötesi bir cihazdır. Kolay taşınabilir olması ve hızlı şarj etme özelliği de mükemmel bir boyut kazandırdı hayatımıza.

Powerbank fiyatları ise kullanacağınız cep telefonunun batarya kapasitesine ve bataryayı kaç defa şarj etmesine, pil kalitesi, kasa kalitesine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Evinizde, arabanızda, iş yerinizde, olması sizi sürekli priz arama ve şarjınızın sürekli hızlıca bitmesinden kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Satışa sunduğumuz powerbank şarj aletlerinin içerisindeki pilin ortalama pil ömrünün oldukça üzerinde bir pil ömrüne sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Powerbank taşınabilir şarj cihazları saat 17:00’a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilmektedir. Siparişleriniz Aras Kargo ile gönderilmektedir. Kapıda nakit veya internet sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.