Promosyon Power Bank

Powerbank.gen.tr olarak powerbank taşınabilir şarj cihazlarına farklı bir boyut kazandırdık. Powerbank'lar insanlara günlük hayatlarında oldukça yardımcı olan taşınabilir yedek batarya'lardır. Powerbank taşınabilir şarj cihazları işe yararlığı ile bilinen teknolojik cihazlardır. Firmalar promosyon yapmak istediklerinde işe yarayan ürünleri kullanmayı her zaman tercih ederler sebebi ise dağıtımını yaptıkları promosyonluk ürünlerin insanlar tarafından "bu ne biçim bir hediye, bir işe yaramıyor." şeklinde bir dönüş olması demek firmanın prestijini arttırmak için yaptığı bir çalışmanın tam aksine firmanın prestiji açısından eksi puan olarak dönmesi anlamına gelmektedir.

Powerbank insanların günlük yaşantılarını kolaylaştıran ürünler arasına hızlıca yerleşmeyi başarmış ve gerçekten işe yarayan ürünler olarak insanların tanımış olduğu bir cihaz olmuştur. Bu nedenle firmaların artık klasik promosyon çalışmalarının yerine daha çok ses getirecek, insanları şaşırtacak ve aynı zamanda da işe yarayacak, şık ve estetik, dayanıklı ürün arayışlarına cevap olarak powerbank büyük bir ilaç olarak doğdu.

Firmalar beğendikleri promosyon powerbank'ı web sitemiz üzerinden görüntüler, çağrı merkezimizi arayıp yetkilimize aktarılarak promosyona uygun power bank'lar hakkında fiyat pazarlığı yapar ve istediği ürünü sipariş eder. Promosyon powerbank taşınabilir şarj cihazı fiyatlarımız internet sitemizde göründüğü gibi ucuz olacak şekilde ayarlanmıştır, bunun yanında yüksek adetli alım yapmayı düşünürseniz çağrı merkezimizi arayıp bir yetkili ile fiyat konusunda görüşmek istediğinizi belirtirseniz ürünler hakkında fiyat pazarlığı da yapabilirsiniz.


Promosyon powerbank için bir anlaşmaya vardıktan sonra firma tarafından firma'nın vektörel logosu veya firma ismi tarafımıza mail yoluyla iletilir, sanal ortamda firma logosu powerbank'ın üzerine yerleştirilir onay alındıktan sonra 1 adet numune baskı yapılır ve tarafınıza ister görsel isterse direk kargo veya kurye yoluyla iletilir ve numune onaylandıktan sonra alım yapılacak adet miktarınca power bank'ın üzerine firma logosu basılır ve adrese kargo, ambar veya nakliyat yoluyla power bank'lar firmanın adresine kadar teslim edilir. Firma dilerse kendi aracıyla ürünleri İSTOÇ'taki ofisimizden teslim alabilir ve ürünleri promosyon amaçlı olarak dağıtmaya başlayabilirsiniz.