Solar Powerbank

Solar Powerbank Nedir?

Solar powerbanklar normal powerbankların dışında bir şarj etme yöntemi daha bulunan bir üründür. Solar powerbanklar güneş enerjili mobil şarj olarak da bilinirler. Yani güneş enerjisi ile şarj olurlar. Solar powerbank ile powerbank'larınızı elektrik olmasa dahi şarj edebilirsiniz. Elektronik cihazları şarj etmek için artık ihtiyacınız olan tek şey güneş ışığı!

Solar powerbank demek gün boyu sınırsız şarj demektir, fakat tek dezavantajı kapalı havalarda güneşten alacağı enerjiyi oldukça yavaş almasıdır, buna çözüm olarak ise normal powerbank'lar gibi elektrik fişinden şarj edebilir ve tıpkı güneş enerjisi bulunmayan powerbank'lar gibi yanınızda taşıyabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken powerbank'ı güneş alan bir yere koymak ve şarj olmasını beklemek, ardından telefonunuzu şarj etmek dediğimiz gibi kullanmak için sadece güneş enerjisine ihtiyacınız yok elektrik adaptöründen veya bilgisayarların USB çıkışından da şarj sağlayabilirsiniz. Solar powerbank'ların üzerinde bulunan LED gösterge ile içerisindeki şarj durumu hakkında fikir edinebilir ve günlük kullanımınızı buna göre ayarlayabilirsiniz.

  • Bulutlu ve kapalı havalarda bile yüksek performans.
  • Esnek, ultra hafif, ince ve kompakt.
  • Mobil cihazlarınıza temiz enerji.
  • Arazi aktiviteleriniz için ideal.

1 den 3 e 3 (1 sayfa) ürün gösteriliyor