Xiaomi Power Bank

xiaomi powerbank icerik

Xiaomi Powerbank

Dünyaca ünlü Meizu marka cep telefonlarının üretimini yapan firmadır, ve ürünleri en iddialı cihazlardan daha üstün donanım ve dayanıklılığa sahiptir. Xiaomi olarak uzun süredir cep telefonu ile ilgili ürünlerin üretimini yapan dünya markası, şimdi de power bank üretimine başlamış bulunuyor!

Kısa süre önce power bank üretmeye başlayan Xiaomi, diğer power bank markalarının arasında kalitesi ve şıklığıyla hemen ön plana çıkabiliyor, ayrıca yüksek dayanıklılığı da tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden biri...

Xiaomi power bank'ların kasa tasarımlarının tamamı aynı olsa da içerisindeki güç kapasitesi değişkenlik göstermektedir, güç kapasitesinin büyüklüğüne göre doğal olarak power bank kasa büyüklüğü de artmaktadır.

Xiaomi power bank'ların tamamı metal kasaya sahiptir, ve üzerlerinde açma kapama düğmesi, içerisindeki şarj durumunu gösteren led gösterge bulunmaktadır. Ürün kullanımı gerçekten kolaydır sadece kablo aracılığı ile telefonunuz ve power bank arasında bağlantı kurup düğmeye basmanız cep telefonunuzu şarj etmeniz için yeterli olacak.

Powerbank.gen.tr olarak Xiaomi power bank'ların satışını kampanyalı olarak yapmaya devam ediyoruz, kampanyalardan faydalanmak için elinizi çabuk tutun ve siparişinizi verin. Unutmayın bu fiyatlarla Xiaomi power bank'lar sadece bizde!

Xiaomi power bank taşınabilir şarj cihazları tekrar stoklarımızda! Piyasada yer alan bazı sahte Xiaomi ürünlerine dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca üzerinde orjinallik sorgulama kodu bulunmayan Xiaomi ürünlerini almamanızı öneririz, zira bu şartlara uymayan Xiaomi adı altında satılan ürünler ileride sorun çıkarabilmekte ve kısa sürede yıpranabilir ve cihazlarınıza zarar verebilir.

5000 mAh, 10400 mAh, 16000 mAh güç kapasitelerine sahip Xiaomi power bank'ları görüntülemek için web sitemiz üzerinde bulunan Xiaomi ürünlerine tıklayabilir ve tüm ürünleri inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Power bank markaları içerisinde en iyi ve tavsiye ürünlerden sayılan Xiaomi power bank'ları sipariş etmek için 0212 659 33 99 - 0549 659 33 99 numaralarımızdan birini arayabilirsiniz. 

ÖNEMLİ NOT: Piyasada sahte, gerçek mAh değerini yansıtmayan, taklit ve işe yaramayan bazı ürünler Xiaomi adı altında satılmaktadır, fiyat olarak da orjinallerinin aksine oldukça ucuz satılmaktadır. Lütfen sahte ürünlere aldanıp paranızı kaptırmayın, aldığınız ürünün üzerinde orjinal olduğuna dair hologram bulunmasına dikkat edin!

 Xiaomi Powerbank Ürünlerimiz

10.000 mAh Xiaomi Slim Metal Kasa Powerbank
Xiaomi 10400 mAh Power Bank - ORJİNALLİK GARANTİLİ
    
Xiaomi 16000 mAh Power Bank - ORJİNAL ÜRÜN!
    
Xiaomi 20.000 mAh
    

Xiaomi 20.000 mAh

169,00TL

    
Xiaomi Power Bank 5000 mAh Powerbank
    
a